Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Senior taxi

Senior taxi

Bezpečně vás převezeme k lékařům či do nemocnic

Využití služby senior taxi je pro vás výhodné, protože umožňuje spolehlivý a bezpečný způsob dopravy a možnost zůstat nezávislými i v pokročilém věku. Naši zkušení řidiči a moderní vozový park zajišťují pohodlné a příjemné cestování, což snižuje starosti a stres spojený s dojížděním do různých zdravotnických zařízení.

SENIOR TAXI – CENÍK, průkaz

Cena jedné jízdy je 50 Kč, a to včetně případného doprovodu a bez ohledu na délku trasy. Službu můžete využít od pondělí do pátku a je třeba ji vždy objednat alespoň jeden pracovní den dopředu, a to telefonicky přes dispečink. Zde vám rádi poradíme i jak si zařídit průkaz Senior taxi.

SENIOR TAXI KONTAKTY
PRAHA 6

Služba je určena občanům nad 75 let a pro osoby s průkazem ZTP, ZTP/P s trvalým pobytem na území MČ Praha 6.


(pondělí až pátek od 7:00 do 18:30 hod.)

SENIOR TAXI KONTAKTY
BRNO – Žabovřesky

Pro radnici městské části Brno – Žabovřesky provozujeme přepravní službu SENIOR TAXI. Služba je určena občanům nad 70 let a pro osoby s průkazem ZTP, ZTP/P s trvalým pobytem na území MČ Brno-Žabovřesky.


(pondělí až pátek od 7:00 do 17:00 hod.)

Smluvní přepravní podmínky

Často kladené dotazy

Na co se vás zeptáme, když zavoláte na linku SENIOR TAXI?

Na dispečinku nejprve ověříme, zda máte na službu nárok. Budeme se snažit vyjít vám maximálně vstříc ohledně termínu a času jízdy. Při nástupu do taxi se prokážete průkazem SENIOR TAXI.

Kde si zařídím průkaz SENIOR TAXI?

Brno – Průkaz SENIOR TAXI vyřídíte přímo na Úřadu městské části Brno – Žabovřesky. S pořízením průkazu SENIOR TAXI i Vám mohou pomoci blízcí rodinní příslušníci. Pokud se osobně dostaví s Vaším a se svým občanským průkazem, po registraci vám rádi identifikační kartu (průkaz Senior Taxi) přímo na radnici vystaví. Podrobnější informace.

Praha
– Průkaz SENIOR TAXI vyřídíte přímo na radnici městské části Praha 6. S pořízením průkazu SENIOR TAXI Vám mohou pomoci blízcí rodinní příslušníci. Pokud se osobně dostaví s Vaším a se svým občanským průkazem, po registraci vám rádi identifikační kartu/průkaz Senior Taxi přímo na radnici vystaví. Podrobnější informace.