Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Uklidíme u vás doma
Náš profesionální tým vám pomůže s běžným úklidem v domácnosti.

Úklid firem Brno
Úklid firem Brno
Jakub Třetina

Manažer úklidových služeb

Uklidíme
u vás doma

Náš profesionální tým
vám pomůže
s běžným úklidem
v domácnosti.

Jakub Třetina

Manažer úklidových služeb

Každý člen našeho týmu je pečlivě vyškolen a zajímá se o individuální potřeby našich klientů. Rozumíme tomu, že každý domov je jedinečný a mnoho z vás má specifické požadavky. Naše kolegyně rády přijedou k vám domů, aby zjistily vaše potřeby a přání ohledně spolupráce.

Informujte nás, zda preferujete pravidelný úklid, jednorázový úklid nebo možná generální úklid. Potvrdíme cenu dle velikosti bytu a činností, které bude úklid zahrnovat. Dopředu se tedy vždy dozvíte, jaké jsou předpokládané náklady. Vozíme si vlastní šetrné čistíci prostředy, v případě alergií se vždy domluvíme.

Naše nabídka

Jednorázový úklid

Pokud potřebujete rychlý a důkladný úklid, jsme vám k dispozici. Paní uklízečka přijede a zajistí, aby váš domov byl opět příjemný a čistý.

Pravidelný úklid

Máte-li zájem o pravidelnou péči o váš domov, rádi pomůžeme. Nastavíme pravidelný harmonogram úklidu, který bude vyhovovat vašim potřebám. S pravidelným úklidem nabízíme i výhodnější ceny.

Generální úklid

Pokud váš domov potřebuje důkladnou očistu, rádi s vámi domluvíme termín a dorazíme dle potřeby.

Vaše spokojenost a pohodlí jsou naší prioritou.

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s úklidem domácnosti, ať už jste senioři či zdravotně znevýhodnění. Vaše pohodlí a bezpečí jsou pro nás důležité

Cena

Cena za hodinu našich úklidových služeb začíná již od 300 Kč/hodinu a bude záviset na konkrétních činnostech a dohodě s vámi. Jsme flexibilní a připraveni plně se přizpůsobit vašim potřebám.

JARNÍ AKCE – pro nové zákazníky v Praze máme aktuálně výhodnější cenové nabídky. Ozvěte se nám!

Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme udělat váš domov čistým a uklizeným, abyste si mohli užívat život naplno.

Kontaktujte nás

Úklid domácnosti Úklid domácnosti

Náš tým je připraven zajistit, aby u vás bylo vždy čisto a příjemně.

ÚKLID BRNO: 722 980 082

ÚKLID PRAHA: 722 982 880