Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Tisk, zpracování
a kompletace zásilek
Všechny služby
na jednom místě.

Tisk, zpracování a kompletace zásilek
Tisk, zpracování a kompletace zásilek
David Polák

Manažer centra zpracování zásilek

Tisk, zpracování
a kompletace zásilek

Všechny služby
na jednom místě.

David Polák

Manažer centra
zpracování zásilek

Potřebujete efektivní a spolehlivé řešení pro tisk, zpracování a doručení vaší poštovní korespondence nebo zásilky? Teamium služby jsou přesně, co hledáte.

Máme vlastní provozovnu i sklad v centru Brna, kde se věnujeme nejen tisku a kompletaci, ale i doručení zásilek skrze vlastní síť kurýrů.

Naše nabídka

Kompletní tisk a zpracování zásilek

Hledáte rychlé řešení pro tisk, zpracování a doručení vaší poštovní korespondence za rozumnou cenu? Naše služby jsou přesně tím, co hledáte. Máme zkušenosti v oblasti poštovních produktů a pomůžeme vám s tiskem, kompletací a doručením vašich zásilek přímo do poštovní sítě.

Tisk transakčních dokumentů a direct mailů

Každý den zpracujeme tisíce zásilek pro společnosti jako Cromwell, PostOptimal, Skayo Capital, Global Payments, Zelená Pošta CZ a mnoho dalších.

Kompletace zásilek

S pečlivostí tak, aby byly připraveny pro bezproblémové doručení. Věnujeme se i různým back-office činnostem, jako je výstupní kontrola úplnosti zásilek, skenování dokumentů a kontrola smluvní dokumentace.

Rádi vám vyrobíme a zabalíme i dárky pro klienty, zaměstnance a obchodní partnery.

Kontaktujte nás

Naše centrum zpracování zásilek je tvořeno týmem více než 30 kolegů, kteří jsou vyškolení v oblasti poštovních produktů a procesů.

Jsme zde, abychom vám pomohli usnadnit a zefektivnit vaše procesy tisku a zpracování zásilek.

Spolehněte se na nás jako na svého partnera pro tuto administrativní část vašeho podnikání.

Zaměstnanci kompletace zásilek

Šetříme Vám čas a náklady

Jste-li firmou v Brně a hledáte způsob, jak snížit náklady na denní poštovní korespondenci, naše partnerství se společností PostOptimal může být ideálním řešením. PostOptimal se postará o pravidelný svoz vaší korespondence, a my se postaráme o její doručení po poštovní sítě.