Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Lahodný catering
s výběrovou kávou
U nás každé zrnko pomáhá.

Lahodný catering s výběrovou kávou
Lahodný catering s výběrovou kávou.
Lucie Opatřilová

Manažerka pro catering,
bistro a kavárny.

Lahodný catering
s výběrovou kávou
U nás každé zrnko pomáhá.

Lucie Opatřilová

Manažerka pro catering,
bistro a kavárny.

PROJEKT EVROPSKÉ UNIE

Projekt rozšíření provozoven
SP Teamium – Bistro Teamcaffe – Brno,
registrační číslo projektu
CZ.03.02.01/00/22_024/0003889 je spolufinancován Evropskou unií. Více na teamcaffe.cz

Když je řeč o výběrové kávě a výborném cateringu, Teamcaffe KavárnaTeamcaffe Bistro jsou tím pravým dodavatelem pro milovníky dobrot na vaše soukromé i firemní akce. Čeká vás gastronomický zážitek a zdroj inspirace pro chuťové buňky.

Jsme hrdí na náš projekt Každé zrnko pomáhá, který podporuje lidi a projekty v našem okolí. Vybíráme si lokální projekty a podporujeme jednotlivce z řad zdravotně znevýhodněných nebo organizace, které OZP pomáhají. Společně ukazujeme okolí, že i s hendikepem je možné dělat spoustu užitečných věcí a být inspirací. Z každého prodaného kilogramu kávy darujeme 40 Kč a z každého vypitého šálku kávy v kavárně dalších 5 Kč na pomoc potřebným.

Naše nabídka výběrové kávy a dobrot

Catering z kvalitních surovin

Při přípravě našeho cateringového menu používáme domácí šlehačku, máslo, tvaroh a další prvotřídní ingredience, abychom vám připravili jídlo, které chutná jako doma.

Refresh coffebreak

Výběrová káva na schůzkách i konferencích. Dopřejte svým hostům či kolegům malý oddech v podobě osvěžujícího coffebreaku s výběrovou kávou, který jim dodá novou energii.

Naše tři kavárny jsou prostorem pro lokální dobroty

U nás můžete ochutnat to nejlepší, co máme k nabídce. Zastavte se v Kavárně Teamcaffe na Vídeňské 55, v Bistru Teamcaffe na Žerotínově náměstí 3 a v pojízdné kavárně Teamcaffe, která vás potěší na cestách.

Přinášíme vám nejlepší výběrovou kávu na e-shopu Teamcaffe přímo do vašich firem a domácností. Věříme v bezobalovou cestu a pečujeme o životní prostředí. Do firem rádi připravíme kávové balíčky a jedlé dárky i jako pozornost pro zaměstnance a klienty.

Sledujte novinky na sociálních sítích

Kavárna Teamcaffe

Bistro Teamcaffe

Zamilujte se do naší poctivé práce

výběrová káva Guatemala

Výběrová káva

vlastní výroba zákusků Teamcaffe

Vlastní výroba zákusků

Mobilní kavárna

Mobilní kavárna

Coffebreak

Coffebreak

Bistro teamcaffe Brno

Bistro Teamcaffe

bistro foto

Catering na míru

Spolupracujeme s lokálními pražírnami, abychom vám mohli nabídnout dokonale upraženou kávu. Lokální suroviny jsou pro nás klíčové a zaručují vám nejlepší chuť.

káva
Věnujeme pozornost třídění odpadu, používání recyklovatelných materiálů a minimalizujeme tvorbu směsného odpadu.
káva
Kávovou sedlinu a špatně upražená kávová zrnka recyklujeme a využíváme při výrobě vonných vosků, svíček, sušenek a mnoho dalšího.
káva
Poznejte Teamcaffe a nechte se okouzlit chutěmi a vůní čerstvě namleté kávy a vynikajících zákusků i slaného občerstvení.
Skupina cateringu