Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Úklid firem
Přinášíme čistotu a pohodlí
do vašich kanceláří.

Jakub úklid firem Brno
Úklid firem Brno
Jakub Třetina

Manažer úklidových služeb

Úklid firem

Přinášíme čistotu a pohodlí
do vašich kanceláří.

Jakub Třetina

Manažer úklidových služeb

Jsme tým, který se specializuje na služby úklidu kanceláří, administrativních budov a institucí. Naše služby jsou navrženy tak, aby splňovaly individuální potřeby každého zákazníka a zajišťovaly maximální kvalitu a spokojenost.

Naše nabídka pro Brno a Prahu

Pravidelný úklid

Vysypání odpadků, úklid podlahových ploch (vysávání, zametání, mytí), utírání prachu, mytí a dezinfekce sociálního zařízení a zázemí (kuchyňka, šatny), mytí oken včetně rámů, čištění žaluzií, čištění koberců mokrou cestou, strojní mytí podlah, pravidelné doplňování hygienických potřeb (mýdlo, toaletní papír, utěrky, apod.).

Zajišťujeme hygienický servis, dodávku sanitárního vybavení (zásobníky, dávkovače, apod.) včetně montáže, dodávku a doplňování hygienických náplní a potřeb.

Jednorázový úklid

Generální úklid

Péče o zeleň a zimní údržba

Ke každé naší službě je samozřejmostí garance kvality, férový přístup a vzájemná důvěra. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pro seniory a zdravotně znevýhodněné

nabízíme i úklid domácnosti.

Kontaktujte nás

Proč si vybrat nás

Nabízíme stabilní a zaškolený tým s minimální fluktuací, což znamená, že si můžete být jisti, že u vás uklízí profesionálové, kteří mají zkušenosti a mají svou práci rádi. Individuální přístup pro nás nejsou jen prázdná slova, a proto si pečlivě vyslechneme na začátku spolupráce očekávání našeho klienta a průběžně se ujišťujeme, že vše funguje.

Harmonogram prací a rozsah úklidu jsou vždy přizpůsobeny konkrétním potřebám a charakteru objektu.

Používáme klasické čisticí prostředky a dbáme na životní prostředí. Již sedm let zaměstnáváme osoby z řad zdravotně znevýhodněných. Aktuálně dáváme příležitost mnoha zaškoleným kolegům, kteří mají svou práci rádi a tak k ní i přistupují.

Úklid