Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content

Bistro Teamcaffe má za sebou rok fungování!

Rádi bychom poděkovali podpoře z EU za možnost vytvářet více pracovních míst pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZP) v gastronomii. Díky této podpoře jsme se mohli i v jarním období více zviditelnit a propagovat naši nabídku lahodného cateringu, výběrové kávy a projektu Každé zrnko pomáhá v Bistru Teamcaffe.

S potěšením vám oznamujeme, že náš nový projekt Rozšíření provozoven SP Teamium – Bistro Teamcaffe – Brno úspěšné pokračuje. Projekt je spolufinancován Evropskou unií (registrační číslo projektu CZ.03.02.01/00/22_024/0003889).

Cílem projektu je provoz Bistra Teamcaffe v prostorách Krajského úřadu Jihomoravského kraje v Brně. Bistro zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním (fyzické, duševní), kterým nabízíme příležitost pracovat v podporujícím prostředí s ohledem na jejich zdravotní hendikep a s pochopením jejich životní situace.

Účelem projektu je poskytovat kvalitní služby, pomáhat zaměstnáváním znevýhodněných osob, ale také rozšiřovat povědomí o sociálním podnikání.

Děkujeme za vaši podporu

Děkujeme vám, našim zákazníkům a partnerům, za vaši podporu a věrnost. Těšíme se, že vás budeme moci přivítat v našem Bistru a nabídnout vám naše lahodné produkty. Vaše podpora nám umožňuje pokračovat v naší misi a přispívat ke zlepšení života lidí s hendikepem.